تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - احمدی نژاد چند ساعت پیش به تبریز رفت...
احمدی نژاد چند ساعت پیش به تبریز رفت...
به گزارش خبرگزاری فارس به آذربایجان شرقی، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور برای حضور در اجتماع پرشور مردم تبریز كه از چند روز گذشته انتظار وی را می ‌كشیدند، چند ساعت پیش وارد فرودگاه این شهر شد.

این كاندیدای ریاست جمهوری دهم كه به دعوت ستادهای انتخاباتی مردمی حامی او به تبریز سفر كرده، تا ساعتی دیگر در اجتماع عظیم مردم این شهر كه از ساعت ها پیش در ورزشگاه تختی گردهم آمده اند، سخنرانی خواهد كرد.

سخنرانی در همایش بزرگداشت آزادیخواهان آذربایجان در سالگرد مشروطیت، از دیگر برنامه‌های سفر رئیس جمهور به تبریز است و پس از آن احمدی نژاد به استان اذربایجان غربی سفر خواهد كرد.

هزاران نفر از مردم تبریز به صورت خودجوش با پای پیاده و وسائل نقلیه مختلف، از ساعت ها پیش خود را به خیابان های منتهی به فرودگاه این شهر رسانده اند تا میهمان خود را تا محل سخنرانی او در ورزشگاه جهان پهلوان تختی همراهی كنند. رئیس جمهور را در این سفر علی سعید لو معاون اجرائی وی و مشائی و بهبهانی وزیر راه و ترابری همراهی می‌كنند. احمدی‌نژاد در بدو ورود به فرودگاه شهر تبریز مورد استقبال بیگی استاندار آذربایجان شرقی ، آیت الله حسنی و آیت الله مجتهد شبستری نمایندگان ولی فقیه در استان‌های آذربایجان غربی و شرقی ،‌ ذبیحیان فرماندار تبریز و همچنین نمایندگان مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در یکشنبه 17 خرداد 1388 و ساعت 12:03 ب.ظ  نظرات