تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - حیدر افروز جوان حامی احمدی نژاد در یاسوج پس از ضرب و شتم توسط حامیان میرحسین امروز در بیمارستان بعلت ضربه مغزی جان سپرد.
حیدر افروز جوان حامی احمدی نژاد در یاسوج پس از ضرب و شتم توسط حامیان میرحسین امروز در بیمارستان بعلت ضربه مغزی جان سپرد.
    فوری؛

               حامی احمدی نژاد در

                                     یاسوج كشته شد.به گزارش سایت سحرنیوز :حیدر افروز جوان حامی احمدی نژاد در یاسوج پس از ضرب و شتم توسط حامیان میرحسین امروز در بیمارستان بعلت ضربه مغزی جان سپرد.

به گزارش سحر نیوز این روزها برخی اراذل و اوباش كه توسط ستادهای موسوی اجیر شده اند با نام حمایت از موسوی قصد دارند تا در شهرها آشوب به پا كنند و بتوانند فضا را ملتهب سازند. اخبار موثق از تصمیمات كمیته ایكس در ستاد موسوی حاكیست این كمیته با جدیت بدنبال ملتهب ساختن فضای انتخابات است و سعی دارد تا بتواند در این آب گل آلود ماهیگیری كند.

به گزارش سحرنیوز این شبها متأسفانه شاهد حضور برخی اراذل مسلح به گازهای اشك آور در خیابانها هستیم كه با نمادهای سبز به اصطلاح خود را حامی میرحسین معرفی می كنند ولی در واقع مزدوران ستاد وی هستند تا بتوانند تصمیمات كمیته ایكس را اجرا كنند.

لازم به یادآوریست مقام معظم رهبری تأكید بر حفظ آرامش داشتند و فرمودند كه به هیچ وجه وارد درگیری نشوید و فقط به تبلیغ نامزد مورد علاقه خود بپردازید.
این وبلاگ شهادت این جوان عزیز را به خانواده وی تسلیت میگوید.
2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در یکشنبه 17 خرداد 1388 و ساعت 02:04 ب.ظ  نظرات