تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - اسناد پذیرش غیرقانونی دختر موسوی در دوره دكتری!
اسناد پذیرش غیرقانونی دختر موسوی در دوره دكتری!
اسناد پذیرش غیرقانونی دختر میرحسین موسوی در دوره دكتری فیزیك دانشگاه امیركبیر منتشر شد.

جهان نوشت؛ تاكید مداوم میرحسین موسوی بر پیاده سازی عدالت عمومی و رفع تبعیض در میان اقشار مختلف جامعه و اتهام زنی پیاپی وی به دولت نهم در این رابطه، در حالی صورت می‌گیرد كه متاسفانه طبق اسناد معتبر بدست آمده خلاف ادعاهای موسوی در حرف و عمل ثابت می‌شود.

به گزارش جهان، دختر میرحسین موسوی در سال 83 متقاضی پذیرش بدون كنكور در دوره دكتری فیزیك دانشگاه امیركبیر می‌شود و مسئولان آن دانشگاه نیز در اقدامی خلاف قانون در حالی كه نامبرده دارای معدل 5/13 در دوره كارشناسی و 7/14 در كارشناسی ارشد بوده، وی را پذیرش می‌كنند.

بنابر این گزارش، دختر موسوی در تاریخ 7/6/83 طی نامه‌ای خطاب به رئیس دانشگاه امیركبیر با اعلام اینكه در سال 81 نفر سوم جشنواره جوان خوارزمی شده و دارای چهار مقاله چاپ شده در نشریات داخلی و خارجی است، متقاضی پذیرش بدون كنكور در دوره دكتری فیزیك دانشگاه امیركبیر می‌شود.

برپایه این خبر پیرو دستور مورخ 8/6/83 رئیس دانشگاه امیركبیر مبنی بر رسیدگی به این تقاضا، رئیس دانشكده فیزیك این دانشگاه طی دستور مورخ 20/7/83 خطاب به مدیركل تحصیلات تكمیلی دانشگاه ضمن ارسال مدارك دختر میرحسین موسوی اعلام می‌دارد كه معدل كارشناسی ارشد نامبرده 7/14 می‌باشد و عملاً امكان تحصیل وی بر طبق قانون وجود ندارد.

با این حال رئیس دانشكده فیزیك دانشگاه امیركبیر طی نامه شماره 5582/41 مورخ 22/6/83 اعلام می‌نماید كه موافقت شده تا خانم كوكب موسوی با استفاده از سهمیه دانشجویان ممتاز در دوره دكتری پذیرفته شود.

شایان ذكر است كه برابر ماده 4 آئین نامه‌های تسهیلات آموزشی و پژوهشی برای دانشجویان ممتاز مورخ 19/12/81 و 10/3/82، دانشجویان ممتازی می‌توانند در دوره دكتری پذیرفته شوند كه در دوره كارشناسی ارشد معدل كل دروس آنها 17 و پایان نامه آنها با درجه عالی ارزشیابی شده باشد.

به نظر می‌رسد میرحسین موسوی با توجه به ادعاهای پیاپی مبنی بر وجود تبعیض و عدم رعایت عدالت در دولت نهم،باید عدالت واقعی را از منظر خود باز تعریف نماید.2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در یکشنبه 17 خرداد 1388 و ساعت 03:43 ب.ظ  نظرات