تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - مناظره کروبی و موسوی به محاکمه تبدیل شد!!!
مناظره کروبی و موسوی به محاکمه تبدیل شد!!!
خبرگزاری فارس: سایت‌های اینترنتی نوشتند؛ در پی پیروزی‌های احمدی‌نژاد در مناظره‌های جداگانه تلویزیونی با میرحسین موسوی و مهدی كروبی نامبردگان تصمیم‌گرفته‌اند جلسه مناظره امشب را تبدیل به محاكمه و تخریب غیابی احمدی‌نژاد نمایند.
به گزارش خبرنگار سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، بسیاری از سایت‌های خبری از جمله جهان، برنا، دیدگاه، مردمیار، مهر ورزش، گرانیوز، رهوا، ثانیه نیوز، حدا‌نیوز، روایت، خبرنویس، بچه‌های قلم، خدمت ، قلم‌‌پرس و ... نوشتند؛ مهدی هاشمی رفسنجانی و غلامحسین كرباسچی و تعداد دیگری از اعضای ستادهای میرحسین موسوی و كروبی تصمیم‌ گرفتند در جلسه‌ای فضای مناظره به صحنه محاكمه احمدی‌نژاد مبدل شود.

در پی پیروزی‌های احمدی‌نژاد در مناظره‌های جداگانه تلویزیونی با میرحسین موسوی و مهدی كروبی نامبردگان تصمیم‌گرفته‌اند جلسه مناظره امشب را تبدیل به محاكمه و تخریب احمدی‌نژاد نمایند.


این افراد همچنین تاكید كردند: با توجه به اینكه احمدی‌نژاد در جلسه امشب حضور ندارد و نمی‌‌تواند مثل شب‌های قبل از خود دفاع كند، بهترین فرصت برای طرح ادعاهای تخریبی و ارائه اسناد مجعول از جمله سند‌سازی درباره شهرداری تهران و مواردی از قبیل وجود دارد.


افراد فوق در این جلسه تاكید كردند: ما باید از فضای یكطرفه مناظره علیه احمدی‌نژاد حداكثر بهره را برای بازسازی چهره هاشمی رفسنجانی و خانواده و بستگان وی بدست آوریم.


این افراد معتقدند ما باید با بهره‌گیری از مناظره امشب چهره احمدی‌نژاد را كه در نظر سنجی‌های اخیر و پس از برگزاری دو مناظره افزایش یافته، تخریب كنیم.


قرائت بیانیه دفتر آقای هاشمی رفسنجانی از سوی یكی از دو نفر (موسوی و كروبی) از دیگر تصمیمات این جلسه است كه با هدف بازسازی و احیای چهره هاشمی قرار است، انجام شود.


بخش زیادی از عناصر افراطی كه در شب‌های گذشته هم تلاشهای نافرجامی برای ایجاد تنش و درگیری در خیابان‌ها داشتند، قرار است امشب بعد از مناظره به برخی خیابان‌ها و مناطق پرتردد هجوم برده و با حركت‌های فیزیكی و اهانت به مقدسات و فحاشی به رهگذران زمینه تحریك مردم و حامیان احمدی‌نژاد را فراهم كنند. در همین ارتباط تحریك دانشجویان كوی دانشگاه تهران در دستور كار قرار گرفته و تلاش می‌شود شبیه حادثه 18 تیر بازسازی شود.

2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در دوشنبه 18 خرداد 1388 و ساعت 02:25 ب.ظ  نظرات