تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - 10 میلیون سی‌دی بنام 90سیاسی علیه احمدی نژاد ‌توزیع شد.
10 میلیون سی‌دی بنام 90سیاسی علیه احمدی نژاد ‌توزیع شد.
نماینده مردم تهران در مجلس ‌گفت: 10میلیون سی‌دی علیه برنامه‌ها و اقدامات انجام شده دولت نهم در كشور توزیع شده ‌كه باید دید هزینه آن از كجا آمده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی دوشنبه شب در جمع انبوهی از حامیان و طرفداران احمدی‌نژاد در زنجان شجاعت را یكی از اصلی‌ترین ویژگی‌های یك رئیس جمهور موفق اعلام كرد و اظهار داشت: اجرای طرح تحول اقتصادی از جمله برنامه‌هایی بود كه در دوره هاشمی و خاتمی مطرح شد ولی آنها جرات اجرا و حتی مطرح كردن آنرا نداشتند.

وی منحل كردن سازمان مدیریت برنامه‌ریزی را از دیگر طرح‌هایی خواند كه احمدی‌نژاد توانست با شجاعت تمام انجام دهد برشمرد و افزود: ناكار‌آمدی این سازمان در دوره‌های قبل بر مدیران آشكار شده بود ولی آنها جرات منحل كردن آن را در خود نمی‌دیدند پس ساكت مانده بودند.

نماینده مردم تهران در مجلس شواری اسلامی افزود: امروز به جای اینكه آن مدیران به خاطر شجاعت و اجرای برنامه‌های مهم از احمدی‌نژاد حمایت و او را یاری كنند از او انتقاد می‌كنند.

وی به موفقیت‌های كسب شده كشور جمهوری اسلامی ایران به كمك و هدایت احمدی‌نژاد در عرصه‌های مختلف و بین‌المللی اشاره كرد و افزود: ما امروز در تمام دنیا مطرح هستیم و این از تلاش‌های بی‌وقفه و بی‌دریغ رئیس جمهور است.

آقا‌تهرانی تخریب‌ها، تهمت‌ها و توهین‌ها را حرام دانست و تصریح كرد: شما حامیان احمدی‌نژاد باید همانند وی عمل كنید و با منطق در میدان حضور داشته باشید و از هرگونه تنش و درگیری با طرفداران رقبا بپرهیزید.

وی به تخریب‌های انجام شده علیه احمدی‌نژاد و دولت نهم از نخستین روز روی كار آمدن اشاره كرد و خاطر نشان ساخت: امروز 10میلیون سی‌دی علیه برنامه‌ها و اقدامات انجام شده دولت نهم در كشور توزیع شده است كه باید دید هزینه آن از كجا آمده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شواری اسلامی با اشاره به اینكه امروز مطرح می‌شود كه ایران و ملت ایران عزت خود را در جوامع بین‌المللی از دست داده‌اند تاكید كرد: امروز با توجه به سفرها و استقبال‌هایی كه از احمدی‌نژاد به عنوان یك ایرانی در كشورهای خارجی انجام می‌شود می‌توان به راحتی فهمید كه امروز عزت ایران و ملت ایرانی در چه جایگاهی قرار دارد.

آقاتهرانی افزود: در دوره‌های قبل رئیس جمهور آمریكا به صراحت اعلام می‌كرد كه ما جمهوری اسلامی را به رسمت نمی‌شناسیم و باید این حكومت برانداخته شود ولی امروز بر عكس این نظام را به رسمت می‌شناسد و می‌گویند كه باید مشكلات خود را با این نظام در میان بگذاریم و آنها را برطرف كنیم.

وی تلاش برای مردم را از دیگر ویژگی‌های یك رئیس جمهور اصلح برشمرد و افزود: احمدی‌نژاد با تمام تلاش خود در طول این چهار سال توانست كارهای زیادی انجام دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس شواری اسلامی برگزاری جلسات ماهانه با استانداران و سفرهای استانی را از جمله برنامه‌ها و اقدامات مهم دولت در راستای پیشرفت، توسعه و گسترش عدالت اعلام كرد و افزود: وی با برگزاری این گونه مراسمات از نزدیك با مشكلات و نیازهای مردم در گوشه كنار كشور آشنا می‌شود و برای برطرف كردن آنها بهترین تصمیمات را می‌گیرد.
2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در سه شنبه 19 خرداد 1388 و ساعت 01:23 ب.ظ  نظرات