تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - بالروح، بالدم نفدیك یا محمود
بالروح، بالدم نفدیك یا محمود

خبرگزاری فارس: عشایر عرب خوزستان ساكن در آبادان، خرمشهر، بندر امام و ماهشهر در حین عزیمت خودجوش به اهواز برای دیدار با احمدی‌نژاد فریاد زدند: « بالروح، بالدم نفدیك یا محمود».


به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب خوزستان، شهروندان آبادانی و خرمشهری با كسب اطلاع از حضور محمود احمدی‌نژاد در اهواز كه عصر امروز صورت می‌گیرد، به‌طور خودجوش در حال عزیمت به اهواز هستند.
برخی از عشایر عرب خوزستان مقیم شهرهای آبادان و خرمشهر هم‌دوش با سایر هموطنان در حال عزیمت به شهر اهواز برای شركت در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور محبوب خود هستند.
شهروندان خرمشهری در حین عزیمت در ایستگاه قطار و همچنین مسیر حركت خود، شعارهایی را در حمایت از محمود احمدی‌نژاد سر دادند.
«یا محمود، شیل ایدك كل اشعب اتریدك» (ای محمود دست خود را بلند كن، ملت تو را دوست دارد)، «بالروح، بالدم نفدیك یا محمود» (با جان و دل، خون خود را فدای تو می‌كنیم محمود) از جمله بارزترین شعارهای عربی شهروندان خوزستانی در حمایت از محمود احمدی‌نژاد است.
این در حالیست كه با برگزاری منظره‌های انتخاباتی، موج حمایت‌های مردمی از احمدی‌نژاد اكثر شهرهای استان خوزستان را فرا گرفته است.
تاكنون جمع كثیری از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان خوزستان، حمایت قاطع خود را كاندیداتوری احمدی‌نژاد اعلام كرده‌اند.
جامعه پزشكی شهرهای آبادان، خرمشهر، بندر امام و ماهشهر نیز حمایت‌های خود را از محمود احمدی‌نژاد اعلام كرده‌اند.
اتحادیه دانش‌آموزی خرمشهر، تعداد كثیری از فرهنگیان آبادان و خرمشهر نیز با حضور در ستادهای مردمی، حمایت خود را از احمدی‌نژاد اعلام كرده‌اند.
برخی عشایر عرب خوزستان نیز با امضای طوماری حمایت قاطع خود را محمود احمدی‌نژاد اعلام كردند.

2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در سه شنبه 19 خرداد 1388 و ساعت 03:39 ب.ظ  نظرات