تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - قسمتهای جالب مناظره احمدی‌نژاد و موسوی
قسمتهای جالب مناظره احمدی‌نژاد و موسوی
چهارشنبه شب حضور محمود احمدی نژاد و میرحسین موسوی دو نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در صداوسیما حاشیه‌های جالب و خواندنی به همراه داشت.

به گزارش مشاهده خبرنگاران قبل از شروع مناظره تعداد زیادی از هواداران احمدی نژاد جلوی صدا و سیما و پارك ساعی جمع شدند و شعارهایی در حمایت از نامزد مورد حمایت خود سردادند.


** این مناظره قرار بود در استادیو شماره ‪ ۱۲‬صداوسیما برگزار شود، اما در استادیو شماره ‪ ۱۱‬انجام شد.


** در اتاق انتظار تیم تبلیغاتی و مشاوران موسوی كه زودتر از تیم احمدی نژاد آمده بودند، لطیفه‌های زیادی در میان خود رد و بدل می‌كردند، از جمله اینكه می‌گفتند، مناظره شب گذشته كروبی و رضایی، مناظره فامیلی بود و بحث‌های خانوادگی مطرح می‌شد.


** آقای مظاهری و زنگنه وزیر نفت دولت اصلاحات با عجله اعداد و ارقام را برای آقای موسوی آماده می‌كردند.


** در حالی كه آقای موسوی با ماشین پراید به صداوسیما آمد، وزرای دولت های سابق به همراه مشاوران وی، با ماشین‌های گران قیمت به محل مناظره آمدند.


** هنگام حضور آقای موسوی خبرنگاران زیادی كه از ساعت‌ها قبل منتظر ورود نامزدهای انتخاباتی برای انجام مناظره بودند، تلاش كردند تا با وی گفت وگو كنند ، اما موسوی امتناع كرد.


** هنگام حضور احمدی نژاد،خبرنگاران در اطراف وی جمع شدند، احمدی نژاد با گشاده رویی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.


** هنگامی كه آقای موسوی قصد داشت به داخل استادیو برود،بر اثر فشار یكی از خبرنگاران در جلوی پای آقای موسوی به زمین خورد ، موسوی بی‌اعتنا از كنار آن گذشت و تنها به گفتن این جمله یك نفر آدم افتاد، بسنده كرد.


**آقای ضرغامی در حضور نمایندگان دو كاندیدا گفت : مناظره شب گذشته قلق گیری بود و مناظره اصلی امشب است.


**آقای ضرغامی بعد از آنكه با یك عدد سكه ترتیب آغازشروع مناظره را اعلام كرد، سكه ‪ ۵۰۰‬ریالی را به آقای مظاهری داد و گفت شما كه خزانه را شش فقله كرده بودید، این سكه را هم داشته باشید.


** مجید مجیدی سازنده فیلم تبلیغاتی میر حسین موسوی در پاسخ به سوال خبرنگاری كه از وی در خصوص آن خانم هنر پیشه كه در فیلم انتخاباتی آقای موسوی با وی صحبت می‌كرد، پرسید كه مجیدی در جواب گفت : من آنجا نبودم و تلویحا این موضوع را تایید كرد.


** هنگامی كه احمدی نژاد در سخنان خود به برخی رانت خواریها در دولت‌های قبلی اشاره كرد ، تمام حاضران در استادیو یك صدا فریاد الله اكبر سر دادند.


** ابوالفضل فاتح سر تیم رسانه‌ای آقای موسوی در حالی كه كنترل خود را از دست داده بود مدام مشت‌های خود را بالا می‌برد كه یكی از اطرافیان به وی گفت : آقای فاتح این قدر احساساتی نشوید.


** میرحسین موسوی ‪ ۴۰‬دقیقه قبل از شروع مناظره وارد صداوسیما شد و بلافاصله به اتاق گریم رفت، اما احمدی نژاد تنها چند دقیقه قبل از شروع مناظره به صداوسیما رسید و بلافاصله به استادیو شماره ‪ ۱۱‬محل مناظره رفت.


**درپایان مناظره طرفداران احمدی نژاد اطراف جام جم را احاطه كردند و شعارهایی در حمایت از احمدی نژاد سر دادند.

منبع : ایرنا

2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در شنبه 16 خرداد 1388 و ساعت 10:42 ق.ظ  نظرات