تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - افشاگری سایت کروبی:هزینه تبلیغاتی میرحسین
افشاگری سایت کروبی:هزینه تبلیغاتی میرحسین
به گزارش سرویس سیاسی برنا و به نقل از تریبون منبع مالی تامین اقلام انتخاباتی و بخشی از هزینه های ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی خامنه از محل دریافت رشوه 15 میلیون دلاری مهدی هاشمی فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی از شرکت استات اویل تامین می شود.

مهدی هاشمی که هم اکنون از حامیان و اسپانسرهای مالی ستاد میرحسین موسوی به شمار می رود با راه اندازی و حمایت از چندین سایت زنجیره ای و خبری از جمله “جمهوریت” سعی در انحراف افکار عمومی و وارد کردن خدشه به چهره اصلاحات را دارد. این سایت در روزهای اخیر همواره با نشر اخبار دروغین و تحریف مواضع اصلاح طلبان عملگرا و هزینه داده، سعی در اختلاف اندازی در جریان اصلاحات و شیطنت را داشته است.

گفتنی است بنا به اخبار موثق منتشر شده مهدی هاشمی در پرونده توتال نیز بیش از 15 میلیون دلار رشوه دریافت کرده است که بخش اندکی از این دریافتی ها خرج شال ها و مچ بندهای سبز به عنوان نماد ستاد میرحسین موسوی شده است.

سایت تریبون در صورت صلاح دید پرونده‌های دیگری از گردانندگان سایت جمهوریت و پرونده های دیگر را برای تنویر افکار عمومی و آشکار کردن اهداف و نیات گردانندگان آن منتشر خواهد کرد.

2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در پنجشنبه 21 خرداد 1388 و ساعت 11:33 ق.ظ  نظرات