تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - چند سوال از موسوی
چند سوال از موسوی

آقای موسوی شما که به این اندازه نگران وضع ملت هستید چطور شد که بیست سال سکوت کردید و اکنون چه چیز باعث شده است که بیکباره تصمیم به حظور در انتخابات گرفته اید. البته شاید در این بیست سال خطر، بحران یا مشکل جدی وجود نداشته است بلکه در این چهار سال تمام مشکلات و بحرانها بر ملت ایران نازل گشته.

آقای موسوی چگونه است که شما با این همه نگرانی و انتقاد که به وضع موجود دارید تاکنون برنامه مشخص، جامع و قابل اجرا ارائه نکرده اید. نکند خدای ناکرده به خاطر حمایت عده ای و وعده وعیدهای عده ای دیگر یکشنبه تصمیم گرفته اید که در انتخابات حظور یابید.

آقای موسوی شما سید هستید و این جایگاه قابل احترامی است نه بخاطر شخص شما بلکه بخاطر پیامبر مکرم اسلام. سید بودن دلیل بر مدیر بودن،صادق بودن و پاک بودن نیست. دلیل بر عدم مساحمه کاری بر سر منافع ملی و مردمی نیست. آیا شما به شعور ملت ایران شک دارید که این گونه از این جایگاه استفاده می نمایید. چرا شما از داشته های خود سخن بمیان نمی آورید.

آقای موسوی چگونه است که تا همین یک هفته پیش خبری از سبز پوشی نبود اما بیکباره روسری سبزها، چادر سبز ها و دستبند سبزها در جامعه ظاهر شدند.

آقای موسوی چگونه است که در رابطه با نوع مدیریت و عملکرد خود در دوران نخست وزیری صحبتی نمی کنید افتخارات شما در این دوران چه بوده است. خاطره گویی و بخش تصاویر خاطرات چه دردی از مردم دوا می کند.

آقای موسوی چگونه است که شما خود را پیرو آرمانهای امام می دانید  اما مردم را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین دچار تردید می سازید.

آقای موسوی چگونه است که بهترین و گرانترین محل ها برای ستاد انتخاباتی شما تعیین می شود.

آقای موسوی بنده به طراحی و قیمت طر احی وبسایت آشنایی دارم و خوب میدانم که طراحی وبسایت های طرف دار شما بسیار گران است این هزینه ها چگونه تامین می شود.

آقای موسوی چگونه است که شما اظهار می نمایید که رسانه ای در دست ندارید در حالی که 63.5 در صد روزنامه‏های ملی، 68 درصد سایت‏های خبری- سیاسی و 54 درصد وبلاگ‏ها در خدمت تبلیغات انتخاباتی شما قرار دارند.

آقای موسوی چگونه است که شما شعارهایی می دهید که در حیطه اختیارات رئیس جمهور نیست. و این حرف ها از شما که با امور و قانون اساسی آشنا هستید و دم از پیروی از آن می زنید بعید است.

منبع عدالت88

2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در شنبه 16 خرداد 1388 و ساعت 11:00 ق.ظ  نظرات