تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - فردی که قصد حمله به صندوق سیار را داشت، دستگیر شد
فردی که قصد حمله به صندوق سیار را داشت، دستگیر شد
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی گفت:فردی که قصد حمله به یکی از صندوق های سیار انتخاباتی را داشت، دستگیر شد.

به گزارش ایرنا ،سرتیپ پاسدار " احمدرضا رادان"‌ روز جمعه در جمع خبرنگاران در ستاد کل ناجا،اظهار داشت:‌ ‌در هنگام برگزاری انتخابات امروز، ‌تنها یک مورد حمله در تهران گزارش شده که مربوط به فردی است که با چاقو قصد حمله به یکی از صندوق های سیار را داشته است.
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی گفت:‌این فرد بلافاصله توسط پرسنل ناجا دستگیر و به پلیس امنیت انتقال داده شد.
وی گفت:با هر گونه ناامنی و دست اندازی به انظباط مردم پس از پایان انتخابات، برخورد قانونی خواهیم کرد اما با اعتراضاتی که در قالب قانون باشد برخورد صورت نخواهد گرفت.
وی با اشاره به اینکه نمی توان گفت،‌هیچگونه حاشیه ای در انتخابات نداشته ایم،گفت: این حاشیه ها نسبت به کل رویداد مهم انتخابات، بسیار اندک بوده است.
وی با تاکید بر اینکه هیچگونه ناامنی و بی انظباتی گزارش نشده است، گفت: ناجا، تحمل ناامنی و دستخوش قرار دادن وضعیت امنیت کشور را توسط هیچ گروهی، نخواهد پذیرفت.
وی با تشریح اینکه وظایف ناجا در برگزاری انتخابات در سه مرحله انجام می شود،‌گفت: درمرحله اول پلیس در‌زمان تبلیغات داوطلبان دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حضور یافت.
وی گفت: مرحله دوم حضور پلیس به امروز و همزمان با روز انتخابات برمی گردد که نیروهای پلیس برای این حضور آموزشهای لازم را دیده اند.
وی افزود:‌برقراری امنیت صندوق ها و شعب و انتقال صندوق های حاوی آرای مردم برای شمارش و اعلام نتایج آراء‌ درمرحله سوم وظایف ناجا است.
رادان با بیان اینکه به منظور تامین امنیت ‌برای تمام صندوق ها و شعبه ها، 200 هزار نفر نیرو به کار گرفته شده است گفت : در مساله تامین امنیت، تاکنون هیچ مورد منفی از کلیه استان های کشور گزارش نشده و به مردم اطمینان می دهیم که وظایف خود را به درستی انجام می دهیم.
وی به شیطنت برخی از افراد در زمان تبلیغات انتخاباتی گفت: قطعا می توان گفت که این افراد مربوط به طرفداران نامزدها نبوده و قصد سوء ‌استفاده را نداشته اند.
رادان حمله به ستاد انتخاباتی را رد کرد و گفت: بخش اعظم این شایعات که از طریق پیامک انجام شده به روزهای قبل بازمی گردد که به منظورایجاد عملیات روانی از سوی برخی افراد اجرا شده است.
وی با گلایه از تبلیغات برخی نامزدها گفت: بعضی از تبلیغات شکل خوبی نداشت و از زمان آغاز تبلیغات برخی با شگردهای مختلف، قصد جذب آراء‌را داشتند.
رادان ادامه داد:‌از زمان آغاز انتخابات،‌ وظیفه اسکورت محسوس و نامحسوس نامزدها بر عهده ناجا بوده که با امکانات موجود توانستیم سطح قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.

2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در جمعه 22 خرداد 1388 و ساعت 05:17 ب.ظ  نظرات