تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - سخنرانی دکتر محمود احمدی نژاد در اصفهان
سخنرانی دکتر محمود احمدی نژاد در اصفهان

دكتر محمود احمدی‌نژاد عصر دیروز در حضور جمع كثیری از مردم اصفهان با بیان این‌كه ظرفیت ملت ایران ظرفیت بسیار زیادی است، اظهار كرد: می‌بینید كه در عرض چند سال كه موانع از برابر جوانان ما برداشته شد، جهش‌های بزرگ علمی در كشور ما رخ داد و ملت ما آماده‌ كسب پیروزی‌ها و موفقیت‌های بیشتر است.به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به اصفهان، رییس‌جمهور در ابتدای سخنان خود با تسلیت روز 15 خرداد گفت: امروز 15 خرداد در مركز فرهنگ و تمدن ایران، اصفهان قرار داریم و در آستانه‌ی یك حادثه‌ی بزرگ در مسیر تعالی و شكوفایی انقلاب قرار داریم.

وی با بیان این‌كه 15 خرداد سرآغاز نهضت امام (ره) است، گفت: نهضت امام (ره) یك حركت الهی در امتداد حركت پیامبر اسلام (ص) و ائمه طاهرین (ع) برای نجات بشریت، رسیدن به قله‌های نور است. انقلاب اسلامی مقدمه و سكوی پرش ملت ایران به سمت انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) است. در ایران انقلاب شد و حیات ما زنده شد و انقلاب و امام (ره)، راه پیشرفت، عزت و اقتدار ملت ایران را روشن كرد. 30 سال است ملت ایران در این مسیر نورانی ایستاده و حركت می‌كند و پیروزی‌های بزرگی را به دست آورده است.

احمدی‌نژاد با بیان این‌كه ملت ایران عزیزترین و مقتدرترین ملت‌هاست و راه روشن ملت ایران راه نجات ملت‌هاست، دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران بی‌نظیر و كم‌نظیر است، همه‌ی آنها موجب افتخار است ولی من می‌خواهم در این‌جا دو مطلب كوتاه را بگویم.

رییس‌جمهور ادامه داد: تمام پیروزی‌ها و دستاوردهایی كه كسب شده نشان می‌دهد كه ظرفیت ملت ایران ظرفیت بزرگی است. ملت ایران شایستگی مدیریت جهان را دارد. ملت ایران ملت تمدن‌ساز و فرهنگ‌سازی است.

احمدی‌نژاد افزود: اما بعد از چند سال از پیروزی انقلاب، موانع جدید و سنگ‌اندازی‌هایی در برابر حركت ملت ایران از سوی دشمنان خارجی ملت ایران انجام شد و شما این دشمنان را می‌شناسید و امروز ملت ایران با تدبیر و مقاومت در برابر این دشمنان ایستاده و اجازه نمی‌دهد كه آنها مقاصد خود را پیش ببرند و دشمنان هرچقدر هم قوی باشند در برابر اراده‌ی ملت ایران شكست خواهند خورد.

رییس‌جمهور گفت: اما در داخل كشور در مسیر حركت ملت ایران نیز موانعی ایجاد شد كه متاسفانه تا امروز ادامه دارد. بعد از 5 الی 6 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، آرام آرام یك گروهی در صدر مدیریت كلان كشور پیدا شدند كه اندیشه‌ی آنها و رفتار آنها با مسیر ملت و انقلاب زاویه و انحراف داشت و آنها به جای این‌كه منافع انقلاب را بر منافع گروه و دسته‌ی خود ترجیح دهند، منافع خود و گروه خود را بر انقلاب و منافع ملت و آبروی ملت ترجیح دادند.

 آرام آرام حلقه‌ای درست شد از مدیرانی كه خود را نه تنها نوكر مردم نمی‌دانستند بلكه خود را آقا و بالاتر از مردم و مالك ملت می‌دانستند و آنها منافع خود و گروه خود و خانواده‌ی خود را بر منافع ملت ترجیح دادند.

 آرام آرام حلقه‌های قدرت و ثروت شكل گرفت و كار به جایی رسید كه رابطه‌ی آنها به صورت كامل با توده‌های انقلابی مردم قطع شد و آنها خود را طلبكار ملت و انقلاب و بالاتر از ملت دانستند. ادبیات آنها و طرز حرف زدن آنها به گونه‌ای بود كه گویی آنها خود را ارباب می‌دانستند و گویی ارباب هستند و مردم و انقلاب در خدمت آنها.

احمدی‌نژاد گفت: من می‌خواهم از زبان شما بگویم و به تمام دنیا اعلام كنم این انقلاب را توده‌های مردم به‌پا كرد، نه چند سیاستمدار خودخواه و زیاده‌خواه. انقلاب متعلق به این مردم است و این مردم بودند كه در جنگ مقاومت كردند و در برابر دشمنان ایستادگی كردند و سختی‌ها را تحمل كردند و از استقلال كشور دفاع كردند.

وی گفت: آنها بعدا یا منحرف شدند و یا از راه رسیدند و شروع كردند به پر كردن حساب‌های بانكی خود از اموال ملت و اموال ملت را اموال شخصی خود تصور كردند

منبع:bekhanid.mihanblog.com

2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در شنبه 16 خرداد 1388 و ساعت 03:15 ب.ظ  نظرات