تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - بی سابقه ترین انتخاب در حال شکل گرفتن است
بی سابقه ترین انتخاب در حال شکل گرفتن است
حضور و استبال بی سابقه مردم از دهمین انتخابات ریاست جمهوری در حال پایه ریزی یکی از شکوهمندترین مشارکت های مدرم طی سی سال گذشته است.

به گزارش خبرنگار جهان، حضور و ازدحام کم نظیر مردم در شهرهایی چون قم، شهریار، مازندران و یزد موجب تمام شدن تعرفه های انتخاباتی پیش بینی شده و در خواست تعرفه های زیادتر  در این مناطق شده است.

هم چنین در تعدادی از محل های اخذ رای تهران مانند مسجد نارمک ستاد انتخابات وزارت کشور مجبور به ارسال دو صندوق سیار به این منطقه شده است تا کمی از ازدحام غیرمنتظره مردم در مسجد نارمک بکاهد.

بنا بر این گزارش، با توجه به پیش بینی های صورت گرفته آمار مشارکت مردم در این دوره از انتخابات به بیش از 70 در صد خواهد رسید . به طوری که در ساعات اولیه رای گیری و قبل از فرا رسیدن ظهر، آمار رای دهندگان کشور از مرز 5 میلیون نفر نیز گذشته بود.
برهمین اساس، مشارکت بی سابقه مردم که در هر دوره از انتخابات گذشته سبب دلسردی دشمنان نظام می شد اما این بار حضور خیره کننده آحاد مردم، خبرنگاران خارجی مقیم ایران را بر آن داشته تا خبر استقبال بی سابقه و چشمگیر مردم ایران را بالاجبار به رسانه های خود مخابره کنند.
2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در جمعه 22 خرداد 1388 و ساعت 08:33 ب.ظ  نظرات