تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - جعل نامه وزیر کشور با تحصیلات ابتدایی!
جعل نامه وزیر کشور با تحصیلات ابتدایی!
آخرین گام از سلسله اقدامات تخریبی اصلاح طلبان با جعل نامه وزیر کشور انجام شده و در تیراژ وسیعی توزیع شده است.

به گزارش جهان، این نامه که از چگونگی چاپ و توزیع گسترده آن خبری در دست نیست با گاف هایی بسیار بزرگ و با نشایانه ترین صورت جعل شده و به عنوان تنها سند ادعایی اصلاح طلبان برای تقلب در انتخابات توزیع شده است.
در این نامه جعلی از جانب وزیر کشور یعنی صادق محصولی خطاب به رهبر معظم انقلاب آمده است که پیرو ابراز نگرانی ایشان نتیجه انتخابات به نفع دکتر احمدی نژاد تغییر داده شده و سران اصلاح طلب نیز تحت نظر قرار گرفتند.

اما جاعلان نامه غافل از این بودند که این نامه بدون شماره توزیع شده و برای واقعی تر کردن نامه بایستی امضای کسی را که وجودخارجی دارد جعل کنند نه فردی که هویت واقعی ندارد!

نکته جالب تر در جعل مدرک و سند سازی دوستان اصلاح طلب اینکه در این نامه ادعایی مجموع آرای اخذ شده 43 میلیون رای ذکر شده و حال اینکه کل واجدان شرایط رای دادن 46 میلیون نفر ذکر شده بود که از این میان بنا بر آمار رسمی و نتیجه شمارش تطبیقی صندوق ها، 39 میلیون نفر در انتخابات شرکت کردند اما مشخص نیست که با توجه به جمع و تفریقی که جاعلان کرده و ریز آرا را به شرح زیر اعلام کرده اند تکلیف 3 میلیون رای بلاتکلیف در این میان چیست؟

بنابر ادعای این نامه جعلی، میرحسین موسوی 19 میلیون ، مهدی کروبی 13 میلیون، محموداحمدی نژاد 5 میلیون، محسن رضایی 3 میلیون و آرای باطله نیز 38 هزار رای اعلام شده است. جالب اینکه در کنار بلاتکلیفی سه میلیون رای در این نامه، برای اولین بار در طول برگزاری انتخابات آرای باطله از چند صد هزار به 38 هزار رای کاهش پیدا کرده است!

گفتنی است که این نامه از لحاظ محتوایی و شیوه نگارش نیز از قوانین اولیه و متداول نامه نگاری مقامات کشوری بی بهره بوده و با ناشیانه ترین وجه ممکن جعل و توزیع شده است.
2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در سه شنبه 26 خرداد 1388 و ساعت 01:55 ب.ظ  نظرات