تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - حاشیه های تجمع مردمی علیه آشوبگران
حاشیه های تجمع مردمی علیه آشوبگران
در تجمع مردم تهران در اعتراض به آشوب و اقدامات تخریبی اراذل و اوباش در میدان ولی‌عصر قرار بر این شد که مردم راس ساعت 10 شب شعاری کوبنده و وحدت‌آفرین الله‌اکبر خامنه‌ای رهبر را بر روی پشت بام‌های خود فریاد برآورند.

به گزارش ایرنا، در این تجمع اعتراض‌آمیز علیه خشونت که لحظاتی پیش پایان یافت مردم شعار می‌دادند حزب فقط حزب علی رهبر فقط سیدعلی.

خونی که در رگ ماست هدیه رهبر ماست ، مرگ بر آمریکا، وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند جوابم دهد، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده.

همچنین در این تجمع مردم به همراه مجری دعای فرج خواندند و به دنبال مداحی یکی از مداحان اهل بیت(س) مردم دست می‌زدند و می‌گفتند یا زهرا یا زهرا یا زهرا.

همچنین در دست مردم پلاکاردهایی با این مضامین مشاهده می‌شد "اغتشاش، آشوب، تخریب خواست دشمنان مردم است"،"خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرما خامنه‌ای رهبر به لطف خود نگه ‌دار".

حداد عادل در تجمع اعتراض‌آمیز مردمی علیه آشوبگران و اخلالگران سخنرانی کرد و خطاب به مردم گفت: شمایی که به احمدی‌نژاد رای داده‌اید ... که مردم برای این سخن حداد عادل با شور و هیجان کف زدند.

حداد عادل ادامه داد: در تمام نظرسنجی‌ها هیچگاه آقای موسوی از آقای احمدی‌نژاد جلوتر نبوده است.

تعداد بسیاری از مردم در وسط میدان برای شنیدن سخنان مجری و سخنرانان نشسته بودند.

همچنین در بین مردم شایعه شده بود که دو نفر در میان جمعیت قمه داشتند که در نهایت شناسایی شده و دستگیر شدند.

سپس با دعوت مجری، مردم دست‌ها را به سوی آسمان بلند کرده و شروع به خواندن دعای وحدت کردند.

هنگامی که مراسم پایان یافت مردی که دو فرزند خود را همراه داشت به سمت خبرنگاران آمد و فریاد زد اگر عدالت را رعایت می‌کنید فرزند من می‌خواهد به زبان انگلیسی با دشمنان سخن بگوید.

به دنبال این حرف وی خبرنگاران به سوی وی آمدند و پس از صحبت‌ کردن پسرش به زبان انگلیسی در مقابل دوربین او را بلند کرده و فریاد زد جانم فدای رهبر، بچه‌ام فدای رهبر.

مردم که اطراف او حلقه زده بودند فریاد زدند برای سلامتی‌اش صلوات که به دنبال آن فریاد صلوات از میان جمعیت بلند شد.

در پایان مراسم خیل عظیمی از موتورسواران که تصاویری از دکتر احمدی‌نژاد و رهبر معظم انقلاب و همچنین پرچم جمهوری اسلامی ایران در دست داشتند به سمت میدان ونک حرکت کردند.
2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در چهارشنبه 27 خرداد 1388 و ساعت 07:58 ق.ظ  نظرات