تبلیغات
اخبار جدید و روز کشور - سخنرانی عجیب خواهر خاتمی
سخنرانی عجیب خواهر خاتمی
فاطمه خاتمی خواهرسیدمحمدخاتمی رییس جمهور سابق كشور كه ید طولانی درایراد سخنان مضحكه آمیز و عجیب وغریب درشهرستان اردكان و استان یزد دارد و بنوعی بازیچه جریانات سیاسی اصلاح طلب قرار می گیرد در تازه ترین سخنان خود در این ایام به مطالبی اشاره كرده است كه بصورت تیترگونه به استحضار شما خوانندگان محترم میرسد.

وی گفته است كه :

*  من خواب حضرت ابولفضل را دیدم و ایشان مرا به دو دست بریده اش قسم داد كه به مردم بگو به پسرم میرحسین موسوی رای بدهند.

* برادرمن سید محمد خاتمی هفته ای 2روز با آیت الله خامنه ای جلسه 2نفری دارند و به رهبری در مورد اداره كشور تذكر میدهد!!!!!!!!!!!!

* بنده هم هفته ای یك مرتبه با آیت الله خامنه ای جلسه دارم و به اهم مطالب روز می پردازم ونظر ایشان ابدا احمدی نژادنیست و از وی شدیدا گله مند هستند.!!

* احمدی نژاد برای ادامه تحصیل واخذ مدرك تحصیلیش خیلی به این در و آن در زده ، اطرافیانش خیلی به وزارت علوم فشارآورده اند خودش هم به التماس افتاده، از آقای خاتمی درخواست عاجزانه كرده ، نزد آقای هاشمی گریه و زاری كرده، به رهبری متوسل شده تا اجازه دادند به دانشگاه راهش بدهند و مدرك قلابی گرفته است.

* آقای احمدی نژاد مثل یك دهاتی و روستایی بی عقل و بیسواد است كه نمی داند چگونه مملكت داری كند، همانطور كه دهاتییها و روستاییان از علم روز برای بزرگ نمودن بچه شیرخواره اطلاع ندارند و مثلا نمی دانند كه واكسن فلان برای بچه لازم است و یا فلان دارو یا ویتامین برای فلان سن بچه خوب است ، و بعدا این بچه كه بزرگ شد مریض میشود و بیماری میگیرد، آقای احمدی نژادهم مانند آن روستایی بسواد و نادان است كه نمی داند مملكت به چه چیز نیاز دارد.


لازم بتذكر است فاطمه خاتمی 70به بالا سن دارد و جلسات زنانه وی با حضور99 درصدی زنان هم سن وسال خودش برگزار میگردد. وی به یك شخصیت طنز دراردكان مبدل گشته كه مردم با حرفهای وی به خنده وتمسخركردن می افتند. وی نیز 3 كلاس سواد ابتدایی دارد.


 
2 نوشته شده توسط ایلیا دخیلی در یکشنبه 17 خرداد 1388 و ساعت 11:56 ق.ظ  نظرات